"Enne raamatu lugemist ma ei arvanud, et artikli kirjutamine minu ettevõttele nii väga oluline oleks. Kirjutamine pole mulle kunagi väga meeldinud ning ma pole kunagi arvanud, et olen suurem asi kirjutaja. Lugedes mõistsin aga kui palju potentsiaali olen jätnud kasutamata. Nüüd kui sain väga konkreetse kirjutamise juhendi, on selle järgi väga lihtne oma praegustele ja tulevastele klientidele kasulikku sisu luua. Olen seda juba katsetanud ja näinud, et see tõesti tekitab rohkem tähelepanu ja usaldust minu ettevõtte vastu."
-Maris

"It is my pleasure to introduce Marlen Mais as a teacher and coach for anyone, who is interested in self development. Having worked with people from all walks of life during more than three decades, I can honestly say that in Marlen, you will find a combination of strength and kindness with a dedication and passion to her work. She is fun to be with and is always ready to go the extra mile to make you happy and make sure that you are learning. Her approach to things is new and refreshing. She carefully analyses each lesson and tests them before serving them to an audience to make sure to give you the best possible learning experience. I highly recommend her."
-Raija

"Marketing Letteriga tegime Facebook Lead Generation kampaania, mille tulemusel on minu kodulehe külastatavus oluliselt kasvanud ning lisaks saanud 200+ kontakti, kellega jätkuvalt edasi suhtlen. Kes tahab saada reaalseid tulemusi, siis soovitan!"
-Külli

"Kalender on nii asjalik ja super head tsitaadid! Tubli töö oled teinud!" 
-Kristiina

"Väga hea ja põhjalik töö. Suunised on kõik ette antud, mis aitavad eesmärki saavutada. Kindlasti soovitan teie tööd ka teistele."
-Gerthy

"Marlén! Su kursus on võrratu! Ma olen juba poole peal! Võin ju arvata, et ma juba tean seda kõike, aga oled nii osavalt võtnud kokku just olulisima. Sellisel moel, et ma muudkui kirjutan Su lauseid üles ja joonin alla, sest siit tulevad järjest mu vead välja."
-Reet

"Plaan on väga põhjalik ja kindlasti ka rakendame. Vajalik kõigile, kes tahavad sotsiaalmeedia turundust teisele tasemele viia. Soovitan!"
-Katre

"Mina jäin väga rahule väga põhjaliku analüüsiga. Ning paljud minu enda mõtted said kinnitust, ja ka tõuke tegutsemiseks! Nüüd siis on vaja iseennast käsile vötta. Suur aitäh!"
-Eleriin

"Soovitan soojalt, väga hea investeering oma firma edukaks tulevikuks Kuidas promoda
iluettevõtet JA VÕITA KLIENTIDE USALDUS. Olles ise pisikese salongi omanik, siis siit sain endale konkreetseid nippe ja nôuandeid, kuidas vôita endale rohkem kliente. Tänud"
-Mari

"Väga mõtlema panev koolitus. Soovitan kõigile ka algajatele. Väga motiveeriv ja professionaane koolitaja. Suur suur aitäh. Jälle kohtumiseni." 
-Karin

"Tänan motiveeriva koolituse eest! Nüüd pole muud kui õpitud nipid kasutusele võtta. Soovitan väga! Vahva, asjalik, kogemustega koolitaja Marlen!"
-Kristel

"Aitäh inspireeriva ja sisuka koolituse eest! Orienteerudes turunduses ja müügis, on tähtis pidev areng. Väga huvitavad lähenemisnurgad kirjutamisele! Soovitan soojalt täiendamaks ennast ning haarata võimalusest vahetada professionaalseid kogemusi! SOOVITAN KÕIGILE Koolitused täiesti algajale, kui ka juba orienteeruvale turundajale."
-Evelyn

"Marketing Letter koolitused on hea investeering toimiva turundusstrateegia väljatöötamiseks."
-Küllike

"Sinu koolitus oli tõesti huvitav ja vajalik. Olen neid teadmisi kasutanud ja see on viinud mind edasi oma tegemistes. Ma olen lõpetanud raamatu ja alustanud ajakirja Golf tervisetoimetajana."
-Pille