UUS SAATESARI "INSPIRATSIOONI POOLTUND"!

Pole mingi saladus, et ettevõtlusega alustamine võib üpris raske olla. On väga palju erinevaid teemasid, millega end kurssi viia ja üks parimaid võimalusi õppimiseks on kuulata, mida teised ettevõtjad räägivad.

See on põhjus, miks me salvestasime saatesarja „Inspiratsiooni pooltund“.

„Inspiratsiooni pooltund“ on saatesari, mis sobib suurepäraselt iluvaldkonnas alustavatele ja/või juba tegutsevatele väikeettevõtjatele, kes soovivad saada rohkem uusi teadmisi ja inspiratsiooni, mida oma ettevõttes rakendada.

Igas „Inspiratsiooni pooltund“ episoodis istume laua taha ühe kogenud ettevõtjaga, et rääkida igapäeva ärielus aset leidvatest tegevustest nagu näiteks kliendibaasi kasvatamine, jätkusuutlikkus, visuaalse identiteedi olulisus, firma laienemine, ja kõigest muust mis on seotud soovitud eesmärkide saavutamisega oma äritegevuses.

Liitu meiega kindlasti, sest vestleme nii firma juhtimisega kaasnevatest muredest ja rõõmudest kui ka kaotustest ja võitudest selleks, et sa teaksid täpselt mida oodata (ning mida ka vältida) kui alles alustad ettevõtlusega või oled juba teel oma eesmärkide saavutamise poole.


REGISTREERI VAATAJAKS SIIN JA SAA TEAVITUS JÄRGMISE SAATE ALGUSE KOHTA!


TOIMUNUD SAATED:


VAATA SAADET


VAATA SAADET


VAATA SAADETVAATA SAADET

VAATA SAADET