Lisa ostukorvi97 €
Sinu ettevõtte kiire turundusanalüüs

Kas Sinu ettevõtte veebilehel on olemas kõik vajalik informatsioon, mis tekitab potentsiaalsel kliendil suuremat huvi Sinu toodete ja/või teenuste vastu? Kas Sinu sotsmeedia platvormidel avaldatud sisu kaasab sihtgruppi ja juhatab nad edasi müügiprotsessi? Kas inimesed, kes guugeldavad Sinu müüdavaid tooteid ja teenuseid jõuavad Sinu ettevõtteni, või napsavad konkurendid nad läbimõeldud SEO tõttu endale?

Tihti loome turunduslikku sisu puhtalt emotsiooni pealt või siis, kui meil selleks piisavalt aega juhtub olema. Kui me seda teeme, siis soovime, et avaldatud postitused tooksid meile soovitud tulemusi. 

Selleks, et saaksid olla 100% kindel, et sisu, mida oled loonud ja avaldanud, kannaks ka vilja, oleme valmis Sulle appi tulema. 
Me analüüsime Sinu ettevõtte veebilehte ja sotsmeediakontosid ning teeme ettepanekuid, mida saad paremini teha, et potentsiaalsed kliendid ei lahkuks, vaid tahaksid Sinu ettevõttest rohkem teada saada ja et neist võiksid saada pikaajalised lojaalsed kliendid. 

Kuidas me seda teeme?

Lepime kokku 30-minutilise videokohtumise, mille vältel viime läbi Sinu ettevõtte virtuaalse analüüsi. Vaatame läbi Sinu ettevõtte veebilehe ja sotsmeediakontod. Koostame raporti ja anname soovitusi, mida saad muuta, et soovitud tulemusteni jõuda. 

Kokkuvõte

Teades täpselt, millised turunduselemendid on 2020-ndal aastal klientide jaoks alateadlikult olulised, nii otsingumootorites tooteid ja teenuseid otsides kui ka sel hetkel, kui nad on juba Sinu ettevõtte veebilehehele jõudnud, annab Sulle täieliku kindlustunde oma ettevõtte turundusprotsessi üle.