Lisa ostukorvi997 €
Turundus - teenus 1 kuuks

Kas teadsid, et sisuturundus on reklaami tegemise kõrgem tase?

Mitte keegi ei sunni Sind oma sihtgrupiga usalduslikku suhet looma. Aga kui Sa soovid lojaalseid kliente ning unistad inimestest, kellega Sul on meeldiv koostööd teha, siis tahad luua sellist sisu, mis aitab kasvatada ettevõtte vastu usaldust ja paneb sihtgruppi kaasa elama. Sest seda Sinu kliendid tahavad ja vajavad, enne kui nad Sinu käest ostavad.
Teadlikult või mitte, nad esitavad enne ostmist küsimusi:

* mis on selle ettevõtte lugu?

* mida see ettevõte väärtustab?

* kuidas ta seda teeb?

* miks ma peaksin tema käest ostma?

Meie aitame klientide jaoks turunduse kaudu nendele küsimustele vastused leida. Loome sisu, mida Sinu sihtgrupp päriselt ka naudib.

Mida 1 kuu turundusteenus Sinu ettevõtte jaoks tähendab?

Sotsiaalmeedia haldus - Alustame sellest,
et teeme Sinu sotsmeediakonto(dele) analüüsi, et teada saada, millist sisu oled varem loonud, mis on paremini toiminud ja mis mitte. 

Teeme sihtgrupi uuringu, et välja selgitada, millist sõnumit ja meediavormi nad kõige meelsamini tarbivad. 

Analüüsime Sinu ettevõtte konkurentide tegevust sotsmeedias ning loome selle põhjal postituste sisu 30-ks päevaks (foto- ja videomaterjal on Sinu poolt), mida võiksid kasutada. 

Reklaamihaldus -  Valime sobiva sotsiaalmeedia kampaania eesmärgi, loome reklaamteksti, kujundame, seadistame ja avaldame ning loomulikult ka jälgime, et see Sinu jaoks parimat tulemust tooks.

E-maili turundus - meiliplatvormi seadistamine, meililistiga liitumisvormi loomine, 4 x uudiskirja kirjutamine ja avaldamine, platvormi haldus, kuupõhine analüüs.  

Artikkel - kirjutame 400 sõnalise artikli, milles kasutame vajalikke võtmesõnu, et Sinu ettevõte interneti otsingumootorites sihtgrupi jaoks nähtav oleks.

BOONUS - Sisuturunduse strateegiaplaan (tegevuskava kuni 31.12.2021, väärtus 1270€)

Kuidas me seda teeme?


Peale tellimuse vormistamist lepime kokku videokohtumise, et Sinu ettevõtet paremini tundma õppida. Vestluse järgselt paneme paika esialgse ideekavandi, kuidas kõige efektiivsemalt Sinu ettevõtet turundama asuda. Seejärel saame veel kord videovahendusel kokku, et plaan üle vaadata ja Sinu kinnitusel ellu rakendada.

NB: Hind ei sisalda reklaamieelarvet, foto- ja videomaterjali tootmist ega tõlketeenust.

Raha tagasi garantii!

Kui Sa peale tegevusplaaniga tutvumist näed, et see ei sobi Sinu ettevõttega kokku ning Sa ei saa seda kuidagi kasutada, siis kanname 100% raha tagasi.