Lisa ostukorvi297 €

100% RAHA TAGASI GARANTII

Kui Sulle meie koostatud sotsiaalmeedia postituste plaan 30ks päevaks ei meeldi ja näed, et ei saa seda soovitud tulemuste saamiseks mitte kuidagi kasutada, siis lõpetame koostöö ning kanname kogu raha tagasi. Meie eesmärk on, et koostöö oleks kasulik mõlemale osapoolele. Kui plaan aga meeldib Sulle ja näed, et see on Sinu ettevõttele kasulik, siis seadistame postitused Sinu eest ja avaldame.

30 päeva sotsiaalmeedia turundusteenus 

Kas Sinu jaoks paneb õlgu väristama mõte, et pead jälle hakkama sotsiaalmeediapostitusi looma? Või muretsed selle pärast, et ei oska reklaami puhul õigeid sõnu valida, mis inimesi kõnetaksid? 

Kui nii, siis me tuleme Sulle appi ja teeme seda Sinu eest! 

KUIDAS ME SEDA TEEME?

Alustame sellest, et:

1. Lepime kokku kohtumise video vahendusel või LIVEs, et saada selgem ülevaade Sinu ettevõttest ja soovitud eesmärkidest.

2. Teeme Sinu sotsmeediakonto(dele) põhjaliku analüüsi, et teada saada, millist sisu oled varem loonud, mis on paremini toiminud ja mis mitte.

3. Viime läbi sihtgrupi uuringu ja selgitame välja, millist sõnumit ja meediavormi nad kõige meelsamini tarbivad. 

4. Analüüsime Sinu ettevõtte konkurentide tegevust sotsmeedias ning...

5. Koostame selle põhjal sotsiaalmeedia postituste plaani 30-ks päevaks.

Sinu jälgijaskonna jaoks on see
  • hariv
  • mänguline 
  • meeleahutuslik
Sinu ettevõtte jaoks on see piisavalt informatiivne, et õpiksid oma praeguseid ja tulevasi kliente paremini tundma ning teaksid, milliseid tooteid ja teenuseid nad eelistavad. Sihtgrupi kaasamine sotsmeediapostitustesse ja turundusprotsessi tugevdab sihtgrupi ja Sinu ettevõtte vahelist sidet ning aitab kaasa, et see võiks püsida pikaajaliselt.

6. Sotsiaalmeediapostituste plaan 30ks päevaks valmib 5 tööpäeva jooksul peale meie esimest kohtumist. Saadame selle pdf formaadis Sulle ülevaatamiseks ja kinnitamiseks. 

7. Peale kinnitust seadistame postitused Sinu ettevõtte fännilehele ja avaldame.

REKLAAM

Kui soovid avaldada tasulist reklaami, siis valime sobiva kampaania eesmärgi, koostame reklaamteksti, kujundame, seadistame ja avaldame ning loomulikult ka jälgime, et see Sinu jaoks parimat tulemust tooks. Iseenesest mõistetavalt hoolitseme ka business konto-, reklaamikonto- ning Pixlite seadistamiste eest. 

FOOKUS

Me oleme fokusseeritud ilutööstustele, sest hoiame end igapäevaselt just selle valdkonna uudiste, statistikate ning sügavamate analüüsidega kursis. Need teadmised annavad meile kindlustunde jagada oma klientidele parimaid soovitusi ja teha läbimõeldud turunduslikke ettepanekuid. 
Me ei soovi tekitada olukorda, kus loodud turunduslahenduste tõttu meie kliendid omavahel  konkureerima hakkavad. Seepärast võtame samas piirkonnas tegutsevate ja sarnaseid teenuseid pakkuvate ettevõtete puhul vastu vaid ühe ettevõtte, kellega tulemustele orienteeritud koostööle asuda. 

Kasuta võimalust kohe praegu ja usalda oma sotsiaalmeediaturundus meie turundusninjade kätte. Marketing Letteri eestvedaja Marlen Mais on saanud väljaõppe Tai Lopezilt, keda  Entrepreneur Magazine on nimetanud nr 1 sotsiaalmeedia influenceriks. 

Usaldades oma sotsiaalmeedia turunduse meie hoolde,  saad ise rahus keskenduda muudele, enda jaoks igapäevaselt olulistele tegevustele ja vabaned tüütust pingest!

Võta ühendust marlen@marketingletter.ee ja uuri kas Sinu valdkond on veel vaba!

Hind ei sisalda foto- ja videomaterjali loomist, lketeenust ega reklaami eelarvet.