Lisa ostukorvi397 €

Sotsiaalmeedia turunduse teenus 30-ks päevaks 


Kas sotsiaalmeedia turundus käib Sulle üle jõu? Kas Sinu jaoks paneb õlgu väristama mõte, et pead jälle hakkama sotsiaalmeediapostitusi looma? Või muretsed selle pärast, et ei oska reklaami puhul õigeid sõnu valida, mis inimesi kõnetaksid? 

Kui nii, siis me tuleme Sulle appi ja teeme seda Sinu eest! 

KUIDAS ME SEDA TEEME?

Alustame sellest, et:

1. Lepime kokku kohtumise video vahendusel või LIVEs, et saada selgem ülevaade Sinu ettevõttest ja soovitud eesmärkidest.

2. Teeme Sinu Facebooki kontole põhjaliku analüüsi, et teada saada, millist sisu oled varem loonud, mis on paremini toiminud ja mis mitte.

3. Viime läbi sihtgrupi uuringu ja selgitame välja, millist sõnumit ja meediavormi nad kõige meelsamini tarbivad. 

4. Analüüsime Sinu ettevõtte konkurentide tegevust sotsmeedias ning...

5. Koostame selle põhjal sotsiaalmeedia postituste plaani 30-ks päevaks.

Sinu jälgijaskonna jaoks on see
  • hariv
  • mänguline 
  • meeleahutuslik
Sinu ettevõtte jaoks on see piisavalt informatiivne, et õpiksid oma praeguseid ja tulevasi kliente paremini tundma ning teaksid, milliseid tooteid ja teenuseid nad eelistavad. Sihtgrupi kaasamine sotsmeediapostitustesse ja turundusprotsessi tugevdab sihtgrupi ja Sinu ettevõtte vahelist sidet ning aitab kaasa, et see võiks püsida pikaajaliselt.

6. Sotsiaalmeediapostituste plaan 30ks päevaks valmib 14 tööpäeva jooksul peale meie esimest kohtumist. Saadame selle pdf formaadis Sulle ülevaatamiseks ja kinnitamiseks. 

7. Peale kinnitust seadistame postitused Sinu ettevõtte fännilehele ja avaldame.

8. Asume kasvatama usaldust sihtgrupi ja Sinu ettevõtte vahel. 

9. Koostööperioodi lõpus anname Sulle ülevaatliku statistika ja analüüsid + juhtnöörid, kuidas soovi korral iseseisvalt jätkata saad. FOOKUS

Me oleme fokusseeritud ilutööstustele, sest hoiame end igapäevaselt just selle valdkonna uudiste, statistikate ning sügavamate analüüsidega kursis. Need teadmised annavad meile kindlustunde jagada oma klientidele parimaid soovitusi ja teha läbimõeldud turunduslikke ettepanekuid. 
Me ei soovi tekitada olukorda, kus loodud turunduslahenduste tõttu meie kliendid omavahel  konkureerima hakkavad. Seepärast võtame samas piirkonnas tegutsevate ja sarnaseid teenuseid pakkuvate ettevõtete puhul vastu vaid ühe ettevõtte, kellega tulemustele orienteeritud koostööle asuda. 

Kasuta võimalust kohe praegu ja usalda oma sotsiaalmeediaturundus meie turundusninjade kätte. Marketing Letteri eestvedaja Marlen Mais on saanud väljaõppe Tai Lopezilt, keda  Entrepreneur Magazine on nimetanud nr 1 sotsiaalmeedia influenceriks. 

Usaldades oma sotsiaalmeedia turunduse meie hoolde vabaned tüütust pingest ja saad ise rahus keskenduda muudele, enda jaoks meelepärasematele tegevustele. 


VAATA, MIDA TEISED RÄÄGIVAD:

Meie eesmärk on, et koostöö oleks kasulik mõlemale osapoolele. Kui Sulle meie koostatud sotsiaalmeedia postituste plaan 30ks päevaks ei meeldi ja näed, et ei saa seda soovitud tulemuste saamiseks mitte kuidagi kasutada, siis kanname kogu raha tagasi. Kui plaan aga meeldib Sulle ja näed, et see on Sinu ettevõttele kasulik, siis seadistame postitused ja reklaami Sinu eest ning avaldame.
Lisa ostukorvi397 €