Lisa ostukorvi87 €
Meie eesmärk on, et koostöö oleks kasulik
mõlemale osapoolele. Kui Sulle meie koostatud sotsiaalmeedia postituste plaan ei meeldi ja näed, et ei saa seda soovitud tulemuste saamiseks mitte kuidagi kasutada, siis kanname kogu raha tagasi. Kui plaan aga meeldib Sulle ja näed, et see on Sinu ettevõttele kasulik, siis seadistame postitused Sinu eest ning avaldame.

VAATA MIDA TEISED RÄÄGIVAD:

Sotsiaalmeedia postitused 7-päevaks

Kas oled ettevõtja ja haldad üksinda oma sotsiaalmeedia kontot, kuid teed seda iga kord hambad ristis? 

Kui nii, siis meil on Sulle lahendus.
Me tuleme Sulle appi ja teeme seda Sinu eest!

KUIDAS ME SEDA TEEME?

Alustame sellest, et:

1. Lepime kokku kohtumise video vahendusel või LIVEs, et saada selgem ülevaade Sinu ettevõttest ja soovitud eesmärkidest.

2. Teeme Sinu sotsmeediakonto(dele) põhjaliku analüüsi, et teada saada, millist sisu oled varem loonud, mis on paremini toiminud ja mis mitte.

3. Viime läbi sihtgrupi uuringu ja selgitame välja, millist sõnumit ja meediavormi nad kõige meelsamini tarbivad.

4. Analüüsime Sinu ettevõtte konkurentide tegevust sotsmeedias ning...

5. ... koostame selle põhjal sotsiaalmeedia postituste plaani 7-ks päevaks.

Sinu jälgijaskonna jaoks on see
  • hariv
  • mänguline
  • meeleahutuslik
Sinu ettevõtte jaoks on see piisavalt informatiivne, et õpiksid oma praeguseid ja tulevasi kliente paremini tundma ning teaksid, milliseid tooteid ja teenuseid nad eelistavad. Sihtgrupi kaasamine sotsmeediapostitustesse ja turundusprotsessi tugevdab sihtgrupi ja Sinu ettevõtte vahelist sidet ning aitab kaasa, et see võiks püsida pikaajaliselt.

6. Sotsiaalmeediapostituste plaan 7ks päevaks valmib 10ne tööpäeva jooksul peale meie esimest kohtumist. Saadame selle pdf formaadis Sulle ülevaatamiseks ja kinnitamiseks.

7. Peale kinnitust seadistame postitused Sinu ettevõtte fännilehele ja avaldame...

8. ...ning asume kasvatama usaldust sihtgrupi ja Sinu ettevõtte vahel.

Kasuta võimalust kohe praegu ja usalda oma sotsiaalmeediaturundus meie turundusninjade kätte. Marketing Letteri eestvedaja Marlen Mais on saanud väljaõppe Tai Lopezilt, keda Entrepreneur Magazine on nimetanud nr 1 sotsiaalmeedia influenceriks.

Usaldades oma sotsiaalmeedia turunduse meie hoolde vabaned tüütust pingest ja saad ise rahus keskenduda muudele, enda jaoks meelepärasematele tegevustele!

Kui soovid sotsiaalmeediaturunduse teenust 30ks päevaks koos reklaami seadistamisega, siis vaata SIIA!