30 päeva sotsiaalmeedia turundusteenust + FOTOMATERJAL

Kas sotsiaalmeedia turundus käib Sulle üle jõu? Kas Sinu jaoks paneb õlgu väristama mõte, et pead jälle hakkama sotsiaalmeediasse sisu looma? Või muretsed selle pärast, et ei oska reklaami puhul õigeid sõnu valida, mis inimesi kõnetaksid?

Kui nii, siis me tuleme Sulle appi ja teeme seda Sinu eest!

KUIDAS ME SEDA TEEME?

Alustame sellest, et:

1. Lepime kokku kohtumise video vahendusel või LIVEs, et saada selgem ülevaade Sinu ettevõttest ja soovitud eesmärkidest.

2. Teeme Sinu ettevõtte Facebooki fännilehele põhjaliku analüüsi, et teada saada, millist sisu oled varem loonud, mis on paremini toiminud ja mis mitte.

3. Viime läbi sihtgrupi uuringu. Selgitame välja, mida nad mõtlevad ja mis neid kõnetab.

4. Analüüsime Sinu ettevõtte konkurentide tegevust sotsmeedias ning...

5. Koostame selle põhjal sotsiaalmeedia postituste plaani 30-ks päevaks

6. Meie fotograaf tuleb Sinu ettevõttesse eelnevalt kokkulepitud ajal ning pildistab postituste juurde originaalsed fotod

Sinu jälgijaskonna jaoks on see
  • hariv
  • mänguline
  • meeleahutuslik
Sinu ettevõtte jaoks on see piisavalt informatiivne, et õpiksid oma praeguseid ja tulevasi kliente paremini tundma ning teaksid, milliseid tooteid ja teenuseid nad eelistavad. Sihtgrupi kaasamine sotsmeediapostitustesse ja turundusprotsessi tugevdab sihtgrupi ja Sinu ettevõtte vahelist sidet ning aitab kaasa, et see võiks püsida pikaajaliselt.

7. Sotsiaalmeediapostituste plaan 30ks päevaks valmib 14 tööpäeva jooksul peale meie esimest kohtumist. Saadame selle pdf formaadis Sulle ülevaatamiseks ja kinnitamiseks.

8. Peale kinnitust seadistame postitused koos fotodega Sinu ettevõtte fännilehele ja avaldame. 

9. Asume kasvatama usaldust sihtgrupi ja Sinu ettevõtte vahel.

10. Koostööperioodi jooksul hoiame Sind kursis analüüside ja statistikaga.FOOKUS

Me oleme fokusseeritud ilutööstustele, sest hoiame end igapäevaselt just selle valdkonna uudiste, statistikate ning sügavamate analüüsidega kursis. Need teadmised annavad meile kindlustunde jagada oma klientidele parimaid soovitusi ja teha läbimõeldud turunduslikke ettepanekuid. Sellegipoolest on meie abi küsinud ja saanud ka teistes valdkondades tegutsevad ettevõtted.

Me ei soovi tekitada olukorda, kus loodud turunduslahenduste tõttu meie kliendid omavahel konkureerima hakkavad. Seepärast võtame samas piirkonnas tegutsevate ja sarnaseid teenuseid pakkuvate ettevõtete puhul vastu vaid ühe ettevõtte, kellega tulemustele orienteeritud koostööle asuda.

Kasuta võimalust kohe praegu ja usalda oma sotsiaalmeediaturundus meie turundusninjade kätte. Marketing Letteri eestvedaja Marlen Mais on saanud väljaõppe Tai Lopezilt, keda  Entrepreneur Magazine on nimetanud nr 1 sotsiaalmeedia influenceriks. Lisaks kuuluvad täna meeskonda ka loovfotograafid ja stsenarist. 


Tellides Sotsiaalmeedia turundusteenuse, saad:

  • 30 unikaalset postitust avaldamiseks oma ettevõtte sotsiaalmeedia platvormil
  • 30 professionaalset ja unikaalset fotot, mis on loodud konkreetselt Sinu ettevõtte sotsiaalmeedia jaoks
  • Õpid paremini tundma oma potentsiaalseid kliente
  • Vabaned tüütust pingest ja saad puhata sisu loomisest sostsiaalmeedia jaoks
  • Kasvatad usaldust oma ettevõtte ja sihtgrupi vahel, ilma et peaksid ise selle jaoks midagi tegema
  • Saad keskenduda muudele enda jaoks olulisematele ja meelepärasematele tegevustele 
  • BOONUS: Reklaami loomine, kujundamine, seadistamine ja avaldamine Facebookis (väärtus 197€)
VAATA, MIDA TEISED RÄÄGIVAD: 

Meie eesmärk on, et koostöö oleks kasulik mõlemale osapoolele. Kui Sulle meie koostatud sotsiaalmeedia postituste plaan 30ks päevaks ei meeldi ja näed, et ei saa seda soovitud tulemuste saamiseks mitte kuidagi kasutada, siis kanname kogu raha tagasi. Kui plaan aga meeldib Sulle ja näed, et see on Sinu ettevõttele kasulik, siis seadistame materjalid ning avaldame.

Lisa ostukorvi1 097 €