Lisa ostukorvi1 500 €

Raha Tagasi Garantii:

Kui Sa peale E-raamatu kavandi kättesaamist tunned, et ei saanud mitte mingisugust kasu, ega saa seda oma ettevõttes rakendada, siis saad 100% rahast tagasi. E-raamatu kavandi ja levitamisplaani saad igal juhul endale jätta. 
E-raamatu kirjutamine

Kas teadsid, et E-raamat on ainukene formaat, millele paljudel inimestel on väga lihtne juurdepääs? 
Kas teadsid, et E-raamat aitab lühikese aja jooksul jõuda soovitud sihtgrupini ja kasvatada oluliselt ettevõtte kliendibaasi?

Me oleme seda korduvalt kogenud.

Seepärast soovime ka Sulle appi tulla.


Mida me teeme?

Kirjutame Sinu ettevõttele E-raamatu, mis selekteerib väga täpselt välja ideaalse sihtgrupi, laiendab kliendibaasi ja kasvatab üheaegselt nii usaldust kui ka autoriteeti Sinu ettevõtte vastu.

Kuidas me seda teeme?

1. Kõigepealt lepime kokku videokohtumise, et saaksime Sinu ettevõtte eesmärkidest võimalikult detailse ülevaate. 

2. Seejärel koostame esialgse raamatu kavandi, kus toome välja üldise eesmärgi ning ülesehituse struktuuri. Koostame ka raamatu levitamise plaani, kuidas Sinu soovitud sihtgrupini jõuda. 

3. Järgmises etapis viime Sinuga (või mõne muu soovitud inimesega Sinu ettevõttest) läbi intervjuu, millest sünnib raamatu sisu. Raamatu ülesehitusel kasutame ainult eelnevalt läbiproovitud strateegiat ja koostame selle eesmärgil, et see teeniks Sinu ettevõtet ka tulevikus, aidates leida üles õiged kiendid Sinu eest.

4. Koostame, kujundame ja toimetame E-raamatu (kuni 30lk) ning anname Sulle selle üle pdf formaadis.

Kokkuvõte

Silmapaistvaks tulemuseks oma klientide puhul võime kindlasti välja tuua ilukoolitusi pakkuvale ettevõttele loodud E-raamatu, mis genereeris ühe nädalaga ligi 400 potentsiaalset klienti. 

Kas toome Sinule sarnase tulemuse?